۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

ششمین نشست چاپخانه های انعطاف پذیر برگزار می شود
در ماه گذشته چاپخانه های انعطاف پذیر بخش هیلو و فلکسوگرافی به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران پنج بار گرد هم آمدند تا مشکلات و راهکارهای برون رفت ا زبحران نسبی کنونی را بررسی نمودند.

در ماه گذشته چاپخانه های انعطاف پذیر بخش هیلو و فلکسوگرافی به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران  پنج بار گرد هم آمدند تا مشکلات و راهکارهای برون رفت ا زبحران نسبی کنونی را بررسی نمودند.

 
به گزارش روابط عمومی، از سال گذشته طبق پیشنهاد ارایه شده از سوی هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ مقرر شد چاپخانه های انعطاف پذیر جلسات منظم بصورت ماهانه و چرخشی به دعوت چاپخانه ها در محل آنها برگزار کنند که بیش از 10 جلسه در سال 1392 برگزار گردید.
 

در سال جاری و پس از تغییر مکان دفتر اتحادیه پنج نشست صورت پذیرفت که با همکاری اعضا و چاپخانه های انعطاف پذیر برگزار شد که ششمین نشست آن در آخرین روز دیماه برگزار خواهد شد.


 
در گردهامیی ها پیشین علاوه  بر بررسی راهکار های کاهش قیمت مواد اولیه در جهت پایین آمدن قیمت تمام شده برای بازار داخلی و ایجاد رقابت در بخش صادراتی زمینه نشستی با حضور مدیران دولتی از بخش های مختلف و تاثیر گذار فراهم گردید.

 
ششمین نشست چاپخانه های انعطاف پذیر 30 دیماه در محل اتحادیه برپا خواهد شد و مدیران این بخش از صنعت چاپ می توانند در این جلسات حضور یابند.

 
همچنین اتحادیه صادرکنندگان برنامه مدون برای بخش آموزش در دستور کار خود قرار داده که بزودی در سایت این اتحادیه اعلام خواهد شد.


اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ : برچسب
1393-10-22 11:45:46 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.