۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

چاپخانه های انعطاف پذیر گرد هم آمدند
در ماه گذشته چاپخانه های انعطاف پذیر بخش هیلو وفلکسوگرافی به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران دوبار گرد هم آمدند و مشکلات و راه کارهای برون رفت از مشکلات کنونی را بررسی نمودند.
در ماه گذشته چاپخانه های انعطاف پذیر بخش هیلو وفلکسوگرافی به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران دوبار گرد هم آمدند و مشکلات و راه کارهای برون رفت از مشکلات کنونی را بررسی نمودند.

 
به گزارش روابط عمومی، از سال گذشته طبق پیشنهاد ارایه شده از سوی هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ مقرر شد چاپخانه های انعطاف پذیر جلسات منظم بصورت ماهانه و چرخشی به دعوت چاپخانه ها در محل آنها برگزار کنند که بیش از 10 جلسه برگزار گردید.
 

در سال جاری و پس از تغییر مکان دفتر اتحادیه پنج نشست صورت پذیرفت که با همکاری اعضا و چاپخانه های انعطاف پذیر کشور دو نشست در آذر ماه برگزار گردید.

 همچنین در این نشست علاوه  بر بررسی راهکار های کاهش قیمت مواد اولیه در جهت پایین آمدن قیمت تمام شده برای بازار داخلی و ایجاد رقابت در بخش صادراتی زمینه نشستی با حضور مدیران دولتی از بخش های مختلف و تاثیر گذار فراهم گردید.

 جلسه دی ماه نیز با توجه به برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران در اواخر ماه در محل اتحادیه برپا خواهد شد و چاپخانه های بخش انعطاف پذیر می توانند در این جلسات حضور یابند.

 همچنین اتحادیه صادرکنندگان برنامه مدون برای بخش آموزش در دستور کار خود قرار داده که بزودی در سایت این اتحادیه اعلام خواهد شد.

اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1393-10-01 17:58:37 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.