۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

نگاهی به بازار لیبل خاورمیانه و نمایشگاه چاپ و بسته بندی امارات
تا قبل از برگزرای اولین همایش لیبل در ایران از سوی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کمتر کسی غیر از دست اندر کاران این بخش از صنعت چاپ به آن توجه داشت و گامی در توسعه و اطلاع رسانی ان برداشته می شد.

تا قبل از برگزرای اولین همایش لیبل در ایران از سوی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کمتر کسی غیر از دست اندر کاران این بخش از صنعت چاپ به آن توجه داشت و گامی در توسعه و اطلاع رسانی ان برداشته می شد.

  به گزارش روابط عمومی به نقل از آزانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، حضور راجر استفان پلو مدیر بزرگترین نمایشگاه چاپ لیبل دنیا در تهران و حضورهای بی سابقه تجاری  هیات های ایرانی به همت اتحادیه صادرکنندکان صنعت چاپ در لیبل اکسپو اروپا باعث تغییر نگاه اهالی این صنعت و تجهیز نسبی واحدهای این عرصه شده است.

  اما  نکته قابل توجه بازار بیش از چهار میلیاردی لیبل در خاورمیانه و شمال افریقا نگاه شرکت های سازنده تکنولوزی را با این بخ از جهان بیش از پیش کرده است.

  تنوع بیشتر در خط تولید محصول است و اینکه برندها و مارک های معتبر در ایجاد تقاضای هرچه بیشتر این بازار نقش به سزایی ایفا می کنند.

 تکنولوژی های ارتباطی امروزه جهان نیز نقش انکار ناپذیری در این توسعه و افزایش تقاضا بر عهده دارند.

به همین منظور بازارلیبل خاورمیانه و شمال افریقا را باید کسب و کاری بزرگ و قابل توجه دانست.  طبق آمار های ارایه شده این بازار تنها در سال گذشته میلادی به مرز 4میلیارد دلار رسیده است.

در حال حاضر مصرف سرانه در این بخش تنها حدود 3 دلاراست در حالی  که در ایالات متحده واروپا به 30 دلار می رسد. این بدان معناست که فرصتهای بزرگی برای رشد چاپخانه داران در بازار وجود دارد.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی 2015 امارات در شهر دبی که درآن با بازار لیبل آشنا خواهید شد، فرصت مناسبی تا از نزدیک با این قبیل تکنولوژی ها آشنا و سرمایه گذاری نمایید.

پاویون ملی صنعت چاپ ایران این دوره نیز به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران حضور قدرتمند خواهد داشت.


اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ : برچسب
1393-09-10 13:05:00 : تاریخ ویرایش
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.