۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

تدوین پیش‌نویس دستورالعمل پیشنهادی تاسیس و نظارت بر چاپخانه‌ها
مدیر دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تدوین پیش‌نویس دستورالعمل پیشنهادی تاسیس و نظارت بر چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته توسط کارگروه قوانین و مقرارات این دفتر خبر داد.
مدیر دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تدوین پیش‌نویس دستورالعمل پیشنهادی تاسیس و نظارت بر چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته توسط کارگروه قوانین و مقرارات این دفتر خبر داد.


به گزارشروابط عمومی به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، مدیر دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به محتوای این دستورالعمل اظهار کرد:‌ این پیش‌نویس دستورالعمل، طی ده‌ها جلسه اعضای کارگروه قوانین و مقررات - که از کارگروه‌های 6گانه تشکیل‌شده در دفتر چاپ وزارت ارشاد است - تدوین شده و قرار است در چاپخانه‌های سراسر کشور توزیع شود و در ادامه با جمع‌آوری نظرات به طرح اصلی دست پیدا کنیم.

برازش بیان کرد: در قالب این پیش‌نویس، به آیین‌نامه نظارت بر چاپخانه‌ها نیز اشاره شده و بندهایی از آن تغییر کرده است. برای نمونه تکنولوژی‌‌های جدید چاپی به آیین‌نامه وارد شده و تسهیلاتی در بندهای آن لحاظ شده است.

وی همچنین از اجرای طرح چندین پرسش در قالب این طرح پیشنهادی خبر داد و گفت:‌ در این طرح تلاش کردیم تا تدوین نهایی دستورالعمل را با برآیند نظرات خود فعالان صنف چاپ انجام دهیم،‌ به همین منظور پرسش‌هایی مانند «با رتبه‌بندی چاپخانه‌ها موافقید؟،‌ «این رتبه‌بندی کمی باشد؟ کیفی باشد؟»،‌ «با صدور شناسنامه برای چاپ دیجیتال موافقید؟» و ... مطرح شده است


: برچسب
1393-07-05 17:23:30 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.