۲۰۲۲ May ۲۶ - ۱۴۰۱ خرداد ۰۵ پنجشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

برگزاری چهارمین دوره آموزشی مبانی تجارت بین‌الملل در حوزه چاپ
چهارمین دوره آموزشی مبانی تجارت بین‌الملل با گرایش واردات و صادرات چاپ به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با همکاری اتاق بازرگانی به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران برگزار شد.

چهارمین دوره آموزشی مبانی تجارت بین‌الملل با گرایش واردات و صادرات چاپ به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با همکاری اتاق بازرگانی به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران برگزار شد.

 در حال حاضر با توجه به پاندمی کرونا و اینکه در شرایط خاص اقتصادی هستیم و توسعه صادرات در این زمینه اهمیت ویژه‌ای دارد، این اتحادیه به دنبال ماموریت ویژه خود در حوزه صادرات و ضرورت حرکت در این مسیر دور‌ه‌های آموزشی مختلفی پیش‌بینی کرده است.

در گام نخست علاوه بر وظیفه اجتماعی مبنی بر رعایت قوانین و مقررات بهداشتی و پروتکلهای اعلام شده چهارمین دوره اموزشی تجارت بین الملل  برگزار شد.

در این دوره به موضوعات مختلفی مانند اینکه چگونه می‌توان صادرکننده بود، زیرساخت‌ها و ویژگی‌های یک صادرکننده، از کجا باید مشتری بین‌المللی پیدا کرد، قوانین بین‌المللی و نگارش قرارداد کاری بین‌الملل و درآمد ارزی و سود این درآمد اشاره خواهد شد.اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اعتقاد بر اینکه در هر تهدید یک فرصت نهفته است به دنبال بهینه‌سازی و ایجاد زیر ساخت‌های نوین صادرات در بخش چاپ و بسته‌بندی است.

صنعت چاپ می‌تواند به رونق کسب و کار دست‌اندرکاران این حوزه کمک کند و ترویج و توسعه روابط اقتصادی ایران با کشورهای منطقه و فرامنطقه‌ای در صنعت چاپ و بسته بندی ضرورتی است که نباید از آن غافل شد.

چهارمین دوره آموزشی مبانی تجارت بین‌الملل با گرایش واردات و صادرات در روز 28 دی 1400 در سال امین الضرب اتاق بازرگانی تهران با حمایت مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس، هلدینگ کیمیای نقش الماس برگزار شد.


: برچسب
1400-12-14 12:42:14 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.