۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

دومین سمینار کسب‌و‌کار چاپ برگزار می‌شود
دومین سمینار یک روزه کسب‌و‌کار چاپ همراه با پنل تخصصی تبلیغات و بازاریابی مدرن، ۲۹ مهرماه در روز ملی صادرات از سوی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ برگزار خواهد شد.
دومین سمینار یک روزه کسب‌و‌کار چاپ همراه با پنل تخصصی تبلیغات و بازاریابی مدرن، ۲۹ مهرماه در روز ملی صادرات از سوی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ برگزار خواهد شد.
 
امیرهومن محمدی، دبیر اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با بیان اینکه برگزاری سمینارهای تخصصی به دنبال تداوم برنامه‌های آموزشی این اتحادیه است، گفت: به دنبال سیاست‌گذاری هیات مدیره در راستای اجرای دوره‌های آموزشی استفاده از استراتژی‌ها و ابزارهای کارآمد برای رونق تولید ملی، همچنین افزایش توان صادراتی صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران، دوره‌های آموزشی متنوعی پیش‌بینی شده است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه توسعه علمی کسب‌و‌کار و گذر از روش‌های سنتی به مدرن، دیگر یک اجبار محسوب می‌شود، با هماهنگی کمیته آموزش اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ، آموزش‌های حین خدمت و برگزاری دوره‌های تخصصی را دنبال کنیم.
 
محمدی با بیان اینکه صنعت چاپ باید از پوسته سنتی خود خارج شود، عنوان کرد: بازاریابی دیجیتال یکی از ضروریات تولید محصول است و صنعت چاپ نیز نباید خود را از این حوزه خارج کند و در موقعیت کنونی یکی از بهترین راه‌ها برای عبور از بحران‌های اقتصادی، استفاده از بازاریابی‌های دیجیتال است.
 
وی تاکید کرد: دیگر پشت میز نشستن و تلفن زدن و بازاریابی کردن و تبلیغات محدود در نشریات پاسخگوی نیاز این حوزه نیست و دست‌اندرکاران این حوزه باید بدانند که تغییر استراتژی در این زمینه ضرورتی است که باید به‌کار گیرند.
 
محمدی همچنین با اشاره به سخنرانی چهار نفر از دست‌اندرکاران حوزه چاپ و نشر در این سمینار توضیح داد: قرار است در این برنامه بابک عابدین درباره نقش سیستم‌های مدیریت اطلاعات در صنعت چاپ، احمد فروزیده درباره مدیریت بحران در کسب و کار چاپ، آرش نیک‌دست درباره نقش بازاریابی مدرن بر رشد فروش در صنعت چاپ و ابوالفضل ایمنی درباره استراتژی سازمانی نوین در کسب‌و‌کار چاپ سخنرانی کنند.
 
دومین سمینار یک روزه کسب‌و‌کار چاپ همراه با پنل تخصصی تبلیغات و بازاریابی مدرن با همکاری و ارائه مدرک‌ مشترک از سازمان صمت استان تهران، اتاق بازرگانی تهران و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، ۲۹ مهر هم‌زمان با روز ملی صادرات در اتاق بازرگانی تهران برگزار خواهد شد.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران : برچسب
1398-11-16 12:44:56 : تاریخ ویرایش
خبرگزاری کتاب ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.