۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

ژاپن بازاری پیشرفته و قابل اعتنا در صنعت چاپ
شهرام صبوری مدیر یکی از قالبسازی های فعال کشور است که در نمایشگاه های مهم صنعت چاپ حضور دارد و همچنین از اعضای اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران است

 

شهرام صبوری مدیر یکی از قالبسازی های فعال کشور است که در نمایشگاه های مهم صنعت چاپ حضور دارد و همچنین از اعضای اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران است.

صبوری با اشاره به اهمیت حضور در نمایشگاه های بین المللی گفت: روند پیشرفت تکنولوژی یکی از نکات مهمی است که می توان در عرصه این حضور بی شک تاثیر بسزایی در روند سرمایه گذاری بیشرو دارد.

مدیر قالبسازی سعدی در ارتباط با نمایشگاه چاپ ژاپن و اولین هیات تجاری صنعت چاپ ایران گفت: در بحث قالبسازی و ملزومات این بخش ژاپن یکی از کشورهای صاحب نام است؛ در همین جا از اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ برای این دیدگاه باید تشکر کرد.

صبوری افزود: هرنمایشگاه تجربه ای بزرگ و قابل اتکاست که در مرور زمان کمک شایانی به تصمیم گیری صحیح مدیران می کند. اصولا صنعت چاپ یک صنعت Hi tec است و نیاز به اطلاعات به روز دارد؛ ما در مجموعه قالبسازی سعدی همواره با تکیه بر تجربیات بین المللی دست به توسعه و تجهیز زده ایم و از این روند نتایج قابل قبولی حاصل شده است.

وی ادامه دارد: در یک جمع بندی باید گفت حضور در نمایشگاه IGAS ژاپن علاوه بر کسب دانش و شناخت مناسبی از بازار و روند توسعه آن به همراه داشت هر چند که نوسان نرخ ارز مانع بزرگی در این مسیر بود.

صبوری در پایان اظهار امیدواری کرد که با ثبات نرخ ارز گامهای در همکاری با شرکت ها و تولید کنندگان ژاپنی برداشته شود.

 


تحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1397-06-03 16:15:56 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.