۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

حضور فعالان چاپ ایران در نمایشگاه ژاپن
بیش از ۱۴ نفر از دست‌اندرکاران و فعالان صنعت چاپ کشور در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن حضور خواهند داشت.
  بیش از ۱۴ نفر از دست‌اندرکاران و فعالان صنعت چاپ کشور در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن حضور خواهند داشت. امسال نخستین بار است که یک هیات تجاری از ایران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
 
ابوالفضل ایمنی؛ مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر عنوان کرد: هیات تجاری ایران با هدف آشنایی با الگوها و روش‌های مختلف توسعه چاپ و بسته‌بندی این کشور همچنین انتقال دانش در حوزه طراحی‌های چاپ و بسته‌بندی در نمایشگاه چاپ ژاپن حضور دارد.
 
وی افزود: تحقیقات بازار چاپ این کشور، اطلاع از آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین در این حوزه همچنین آشنایی با ماشین‌آلات چاپ در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن از جمله اهداف حضور هیات تجاری صنعت چاپ ایران در این نمایشگاه به شمار می‌آید.
 
ایمنی با اشاره به افرادی که به نمایندگی از صنعت چاپ ایران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، عنوان کرد: اولویت حضور افراد در نمایشگاه ژاپن این بود که افراد عضو اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ باشند و جواز کسب داشته باشند تا حضور آن‌ها در صنعت تاثیرگذار باشد. به دنبال فراخوان ۵۷ نفر ثبت‌نام کردند که از میان آن‌ها ۱۸ نفر انتخاب شدند.
 
وی یادآور شد: در این میان روسای اتحادیه‌های لیتوگرافان، صحافان و صادرکنندگان صنعت چاپ نیز در این نمایشگاه حضور دارند تا بازار این کشور را در بخش‌های پیش از چاپ، پس از چاپ و چاپ بررسی کنند و با توجه به مسئولیت‌شان در برگزاری نمایشگاه چاپ تهران از تجارب آن‌ها استفاده کنند.
 
وی با بیان اینکه هیات ایرانی  سوم مرداد از ایران عازم توکیو می‌شوند، عنوان کرد: هیات تجاری ایران 11 روز در ژاپن حضور دارند که ۶ روز در نمایشگاه حضور دارند و بعد از آن با دست‌اندرکاران و فعالان چاپ و بسته‌بندی ژاپن حضور خواهند داشت.
 
به گفته ایمنی، در سایه حضور هیات ایرانی در نمایشگاه می‌توانیم ارتباطات و همکاری‌های خوبی با فعالان چاپ و بسته‌بندی ژاپن داشته باشیم و از تجربیات آن‌ها در بخش صادرات، همچنین توسعه فناوری‌ در بخش‌های مختلف بهره‌برداری کنیم.
 
مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ تاکید کرد:‌ ژاپن در بخش ماشین آلات چاپ و بسته‌بندی یکی از قدرت‌های مهم تکنولوژی در این عرصه به شمار می‌آید و بررسی الگوها و روش‌های مختلف توسعه چاپ و بسته‌بندی ژاپن، چشم‌انداز آینده صنعت چاپ در جهان و تلاش برای برقراری ارتباط موثر با دست‌اندرکاران چاپ این کشور را در این سفر دنبال خواهیم کرد.
 
نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن به صورت دوسالانه و توسط انجمن ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی ژاپن و انجمن ماشین‌آلات پیش از چاپ و دیجیتال ژاپن برپا می‌شود.
 
بیست و پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن (IGAS) چهار تا نهم مرداد ماه امسال در شهر توکیو و مرکز نمایشگاهی بیگ‌سایت برگزار می‌شود.

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ژاپن : برچسب
1397-05-02 21:37:55 : تاریخ ویرایش
خبرگزاری ایبنا : نویسنده
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.