۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

پنجمین پاویون ایران در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی
نمایندگان چاپ و بسته‌بندی ایران با محوریت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کشور در قالب پاویون چاپ جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی شرکت می‌کنند،‌ این نمایشگاه 26 تا 29 فروردین ماه سال آینده در دبی برگزار می‌شود.

 
 نمایندگان چاپ و بسته‌بندی ایران با محوریت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کشور در قالب پاویون چاپ جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی شرکت می‌کنند،‌ این نمایشگاه 26 تا 29 فروردین ماه سال آینده در دبی برگزار می‌شود.
 
ابوالفضل ایمنی؛ مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی هردو سال یک بار برگزار می‌شود و کشورهای زیادی در آن شرکت می‌کنند و حدود ١٠٠ کشور از سراسر در این نمایشگاه حضور دارند.
 
وی ادامه داد: ایران در این نمایشگاه بیش از 360 متر فضا در اختیار دارد و تاکنون جمعی از فعالان صنعت چاپ کشور برای حضور در این رویداد ثبت‌نام و اعلام آمادگی کرده‌اند.
 
ایمنی با بیان اینکه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی امارات اعلام کرده که فضای این نمایشگاه نسبت به دوره گذشته افزایش یافته است، گفت: ایران تا کنون چهار پاویون موفق داشته که دریچه موفقی برای صادرات بخش چاپ و بسته بندی از این مسیر مهیا شده است و اهمیت این نمایشگاه برای ایران حضور پایون ملی صنعت چاپ و بسته‌بندی به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ است.
 
وی تاکید کرد: این نمایشگاه هردوسال یکبار توسط شرکت تارسوس در شهر دبی برگزار می‌شود و ایران برای پنجمین دوره متوالی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و تاکنون اعلام کرده که بیش از۶۰ درصد فضای نمایشگاه تاکنون واگذارشده است.
 
ایمنی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های ایران برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی، عنوان کرد: اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران برنامه مدونی برای حضور ملی در دستورکار خود قرار داده و نگاه ویژه ای به این آوردگاه مهم اقصادی دارد و شرکت‌های معتبری چون زیراکس، کانن، وینسک، فرین‌پگس، هایدلبرگ گالوس، کونیکا مینولتا، نیلپیترو... در این نمایشگاه حضور دارند.
 
به گفته وی، هر سال بیش از 250 غرفه در این نمایشگاه پیش‌بینی می‌شود و علاوه بر حضور شرکت‌های معتبر و بزرگ خارجی، بازدیدکنندگانی از کشورهای اروپایی و آسیایی از جدیدترین و به‌روزترین دستاوردهای حوزه‌های مختلف چاپ بازدید می‌کنند.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1397-04-25 09:15:11 : تاریخ ویرایش
خبرگزاری کتاب ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.