۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

صنعت چاپ نیازمند آموزشهای تخصصی و بروز است
اولین سمینار مبانی تجارت بین المللی با محوریت صنعت چاپ و بسته بندی به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت سوم تیر ماه برگزار شد.


اولین سمینار مبانی تجارت بین المللی با محوریت صنعت چاپ و بسته بندی به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت سوم تیر ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، احمد ابوالحسنی رییس فعال و توانمند اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک و کلیشه و چاپ اسکرین در این سمینار حضور یافت، وی در ارتباط با اهمیت آموزش تخصصی و نیاز کنونی بازار گفت: در شرایط کنونی صنعت چاپ نیازمند آموزش های تخصصی است و در این میان بحث صادرات و بازار های هدف صادراتی از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی افزود: باید از اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران بابت توجه به آموزش و حرکت در این مسیر تشکر و قدردانی کرد که در شرایط کنونی اقدام به آموزش و توجه همه جانبه و بنیادین به موقوله صادرات در این صنعت دارد.

ابوالحسنی با اشاره به کیفیت مطالب ارایه شده گفت: چیزی که امروز در سیمنار ارایه شد بسیار کاربردی و هدف گذاری شده بود و امیدواریم این مسیر خوب و هدفمند اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران ادامه داشته باشد، بعنوان نماینده اعضا اتحادیه در این راه کنار و همراه آنها هستیم.

رییس اتحادیه لیتوگرافان تهران ادامه داد: یکی از معضلات کنونی صنعت چاپ دولتی بودن آن است؛ صنعت چاپ نباید صنعت دولتی باشد، همواره تجربه و تاریخ ثابت کرده است که دولت  نه تاجر و نه صنعتگر خوبی است و نمی‌تواند با هزینه کم، بازده تجاری و مناسبی داشته باشد. این صنعت باید به دست بخش خصوصی اداره و راهبری شود، و دولت تنها در بخشهایی چون محتوا به آن نظارت کند.
وی افزود: راهکار رونق نیز در بخش خصوصی قابل دسترس و سهل الوصول تر است، آموزش های تخصصی و در حین خدمت که تشکل های تخصصی بخوبی میتوانند عهده دار آن باشند از جمله موارد خصوصی گرایی است.

صادرات محور اصلی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

جلیل غفاری رهبر رییس اتحادیه صحاف تهران میهمان ویژه اولین سمینار تخصصی مبانی تجارت بین المللی بود و به خبر نگار ما گفت: در برهه کنونی صادرات می توان کمک بزرگ و شایانی به صنعت چاپ و بسته بندی کشور نماید.

غفاری رهبر با مثبت ارزیابی کردن برگزاری سمینار تخصصی در حوزه صادرات صنعت چاپ گفت: این نوع نگاه بی شک گره گشای صنعت چاپ و بسته بندی خواهد بود و آینده روشنی برای این صنعت ترسیم میکند.

وی افزود: در این سمینار نکاتی بسیارمهم و جدیدی در ارتباط با روند فعالیت صادراتی و تجاری واحدها ارائه گردید که علاوه برصادرکنندگان، وارد کنندگان هم می توانند از آن بهره جویند.

رییس اتحادیه صحاف تهران با اشاره به رسته های این اتحادیه گفت: در حال حاضر بخشی از رسته ها این اتحادیه فضای بسیرا مناسبی برای صادرات محصولات خود دارند که این دست از دوره های آموزشی میتواند کمک شایانی نماید.

غفاری رهبر با تمجید از فعالیتهای اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در پایان گفت: مطمنا تداوم این روند افزایش چشمگیر صادرات در حوزه چاپ و بسته بندی را بهمراه خواهد داشت و با توجه به توانمندی های داخلی بدون تردید صنعت چاپ ایران میتواند سهم بزرگی از بازار منطقه را به خود اختصاص دهد.

اولین سمینار آموزشی مبانی تجارت بین المللی ماه توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با همکاری و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت در روز سوم تیر ماه و با حضور روسای اتحادیه های بزرگ صنعت چاپ تهران 


اتحادیه صنعت صادرکنندگان چاپ : برچسب
1397-04-25 09:09:33 : تاریخ ویرایش
: نویسنده
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.