۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

نشست کارگروه لیبل همراه با میهمانان ویژه
اولین نشست کارگروه لیبل اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در سال جدید با حضور دو میهمان ویژه و برنامه ریزی کاربردی آغاز شد.

به گزارشروابط عمومک به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، در این نشست مهندس جعفری مدیرعامل شرکت ایراندار تولید کننده کاغذهای پشت چسبدار و مهندس گودرزی مدیرحکاکی دیجیتال ایران میهمان کارگروه لیبل بودند تا روند جلسات این کارگروه شکل جدید و کاربردی تر به خود گیرد.

در این نشست برنامه این کارگروه برای ماه های ابتدایی سال مرور شد، همچنین مشکلات و دغدغه های تولید به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

مدیرعامل شرکت ایراندار قول همکاری هرچه بیشتر با این کارگروه برای رسیدن به تولید بهینه لیبل در عرصه ملی و صادراتی را داد و گفت: شرکت ایراندار با رویکردی ملی صادراتی درخدمت تولید کنندگان و چاپخانه داران لیبل کشور است و از این کارگروه حمایت خواهد کرد.

مدیر حکاکی دیجیتال ایران نیز به گسترش هرچه بیشتر فعالیت این کاگروه تاکید کرد گفت: کارگروه لیبل می تواند راه گشای بزرگ ومناسبی برای صنعت چاپ کشور باشد و از این نگاه تخصصی بسیار خوشحالم، امیدوارم با پشتکار و همکاری هرچه بیشتر مسیر این حرکت هموارتر و موفق تر باشد.

به گفته مدیران این کارگروه هر دوره از این جلسات میزبان میهمانان ویژه ای خواهد بود، همچنین در این نشست خبر برگزاری همایش تخصصی لیبل با حضور چاپخانه داران و دست اندرکاران این بخش در تمام رشته مورد بررسی قرار گرفت.

کارگروه لیبل اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با رویکرد انسجام و توسعه ملی این بخش از صنعت چاپ گامها و برنامه ریزی موثر و منسجمی برای توسعه صادرات غیر نفتی در نظر دارد.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ : برچسب
1395-01-28 08:01:47 : تاریخ ویرایش
: نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.