۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ مشاور بین الملل نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران
ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی برای بهره مندی از تجربیات بین المللی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ این اتحادیه را به عنوان مشاور بین الملل خود برگزید.

به گزارش روابط عمومی به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، هیات مدیره شرکت صنوف تولید و خدمات فنی تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر این دوره از نمایشگاه و تقارن زمان این نمایشگاه با موضوعات رفع تحریم ها و تغییرات اقتصاد جمهوری اسلامی ایران بر آن شد تا از تجربیات بین المللی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ بهرمند گردد.

این اتحادیه متفاوت تر از همیشه در این دوره از نمایشگاه نقش ایفا خواهد کرد و تاکنون دوباره هیات تخصصی صنعت چاپ از کشورانگلیس به دعوت این اتحادیه به تهران آمده اند. این هیات که متشکل از مدیران ارشد کمپانی صاحب نام تارسوس برای بررسی همکاری های تجاری و اداری به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران به تهران سفر کردند، همچنین این اتحادیه تدارک حضور چند هیات تخصصی صنعت چاپ و بسته بندی را در این دروه از نمایشگاه در برنامه های خود دارد.

بیست و دورمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته متفاوت تر از هر سال 2 تا 5 دی ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.


اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1394-08-17 15:08:44 : تاریخ ویرایش
: نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.