۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

تفاهم همکاری اتحادیه صادرکنندگان و لیبل آکادمی اروپا
رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران از تفاهم همکاری این اتحادیه با دانشگاه جدید لیبل آکادمی اروپا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی به نقل از  آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، بابک عابدین با اشاره به اهمیت دانش به روز و تخصص فنی در بخش لیبل گفت: صنعتگران ایران در زمینه افست از مرحله طراحی تا مرحله تکمیلی تقریبا مهارت کامل دارند، اما در سیستم چاپ لیبل نه تنها مواد اولیه متفاوت است بلکه روش ها آماده سازی و چاپ تفاوت های بسیاری با افست دارد.

وی افزود: در ایران با توجه به سرمایه گذاری ها در این بخش برای انتقال دانش فنی در این حوزه نیازمند حمایت هستیم. سرمایه گذاری بدون دانش فنی بلاشک با مشکلاتی بسیاری از تولید تا ارایه محصول مواجه خواهد بود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات فروشنده ماشین آلات و مصرف کننده گفت: عدم شناخت و تسلط فنی بر ماشین آلات گاهی باعث بروز مشکلات عدیده ای میان فروشندگان ماشین آلات و خریداران شده که حواشی ناخوشایندی نیز برای صنعت چاپ کشور به همراه خواهد داشت.

رییس اتحادیه صادر کنندگان ادامه داد: با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته از هم اکنون باید انتقال دانش فنی را آغاز کنیم و این فرایند باید به صورت آکادمیک در ایران انجام شود.

وی با اشاره به دستاوردهای سومین تیم تحقیقاتی بازرا یابی صنعت چاپ ایران در نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا گفت: در همین راستا اتحادیه صادر کنندگان موضوع ایجاد تفاهم نامه همکاری را با دانشگاه جدید لیبل آکادمی اروپا مطرح نمود که آموزش برای سطوح بالای مدیریت و کارکنان بصورت آنلاین مهیا گردد.

عابدین افزود: در این دوره آموزشی بصورت آنلاین واحدهای درسی گذرانده خواهد شد وآزمون های پایان هر ترم بصورت حضوری برگزار می شود و پس از پایان این دوره به داوطلبان مدرک بین المللی از سوی آکادمی لیبل اروپا ارایه خواهد شد.

وی در پایان گفت: آموزش آکادمیک به نوعی تضمین سرمایه گذاری در بخش تولید است، روندی که در آینده ای نزدیک منتج به صادرات پایدار صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران : برچسب
1394-08-04 12:38:15 : تاریخ ویرایش
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.