۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

بیانیه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران به مناسبت روز ملی صادرات
هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با تبریک این روز به اهالی و صنعتگران عرصه صادرات صنعت چاپ و بسته بندی ایران به زحمات بی‌شائبه‌ آن‌ها در عرصه صادرات غیر نفتی ارج نهادند و بزنگاه پسا برجام را فرصتی مناسب برای توسعه صادرات غیر نفتی بر شمردند.


به گزارش از روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم


روز ملی صادرات امسال متفاوت تر از همیشه است، چرا که دولتمردان فکور و صبور در راستای رهنمود های مقام معظم رهبری بار دیگر چشم انداز نوین از جمهوری اسلامی ایران به جهانیان شناساندن.
در همین راستا اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران تمام تلاش خود را برای ایجاد بستر مناسب صادرات غیر نفتی در دوران پسا تحریم بکار می گیرد تا با تکیه بر توان و دانش ایرانی شاهد جهش در صاردات غیر نفتی در عصر جدید اقتصاد کشور باشیم.
 
بیش از پیش امیدواریم كه مباحث و موانع مربوط به صادرات بار دیگر مورد توجه مسوولان و دست‌اندركاران امر قرار می‌گیرد تا صنعتگران این مرز و بوم  با فراغ بال طرحی نو در صادرات غیر نفتی دراندازند.

روز ملی صادرات بی شک سمبلی است برای ارج نهادن به تلاش‌های انجام شده از سوی صادركنندگان پرتلاش و کم‌توقع صنعت چاپ و بسته‌بندی جمهوری اسلامی ایران، لذا اقتصاد نوین و بزنگاه کنونی مقالی پیش آورده تا این روز دست مایه‌ای برای تفكر و تعامل عقاید و فكرسازی برای رسیدن به جهش صادراتی باشد.
 
امیدواریم كه مسوولان و تصمیم‌گیران دولت تدبیر و امید در تقویت تشكل‌های صادراتی، تلاشی بیشتر از همیشه صورت دهند تا با مشاركت و همفكری و همدلی،  راهكارهای منطقی و قابل اجرا برای این بزنگاه اقتصادی شناسایی شده و با برنامه‌ریزی بسوی تعالی و توسعه کیفی و کمی صادرات غیر نفتی حرکت کنیم.
 
اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، روز ملی صادرات را به كلیه تجار، بازرگانان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، كارآفرینان و صادركنندگان عرصه پهناور صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران تبریک عرض می‌نماید.

هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران


اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1394-07-29 09:42:25 : تاریخ ویرایش
روابط عمومی : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.