۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

نسل جدید ماشین آلات چاپ لیبل با تکیه برسیستم دیجیتال
رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران و مدیر تیم اعزامی سومین هیات تحقیقاتی و بازاریابی گفت: در نمایشگاه لیبل اکسپو 2015 شاهد افزایش چشم گیر تولید ماشین آلات چدید با بهره گیری از چاپ دیجیتال هستیم.

 به گزارش روابط عمومی به نقل از آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، بابک عابدین در این رابطه گفت: ظهور تاثیرتکنولوژی های نوین،  نسل جدیدی از ماشین الات چاپ لیبل را به بازار جهانی معرفی کرده است؛ وی ادامه داد: ترکیب اینک جت ها، سلیندهای پولاریزه و سیستم هایبرید،دیجیتال فلکسوها و... انقلابی در عرصه تکنیکال این بخش به پا کرده است.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به کاهش خطای انسانی در سیستم های جدید چاپ گفت: با فناوری هایی که در ماشین آلات جدید وجود دارد شاهد کاهش چشمگیر خطای انسانی و کاهش هزینه تولید و افزایش کیفیت خواهیم بود.

عابدین افزود: متاسفانه با توجه به منابع مالی موجود در کشور سرمایه گذاری و توسعه و بهسازی ناوگان صنعت چاپ ایران بخصوص در بخش لیبل بسیار دشوار به نظر می رسد؛ ایران در مقایسه با کشورهای رقیب در این عرصه منابع مالی بسیار اندکی در اختیار صنعتگران خود قرار می دهد و این موضوع باعث مغفول ماندن این بخش از صنعت در گذشته و حال شده است.

وی با اشاره به استقبال گسترده فعالان و چاپخانه داران از این بخش فقر آموزش را یکی از معضلات و چالش های پیش رو بر شمرد گفت: در چند سال اخیر که به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ بیشتر به این بخش توجه شده، بیش از پیش نیاز به آموزش تخصصی و دانش فنی و حرفه ای قبل از سرمایه گذاری احساس می شود.

مدیر سومین تیم تحقیقاتی بازاریابی جمهوری اسلامی ایران  گفت: امیدواریم مسئولان دولتی در این زمینه به کمک اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران بیایند و با حمایت های لازم زمینه توسعه و بهسازی این بخش از صنعت چاپ فراهم گردد.

وی با اشاره به تیم اعزامی ایران گفت: در دوره های گذشته تیم اعزامی ایران به نمایشگاه چاپ لیبل و بسته بندی های کوچک کم شمار بود،اما رفته رفته به همت و برنامه ریزی اتحادیه روند روبه رشد آغاز شد و اینبار بیش از 120 نفر متخصص ایرانی از این نمایشگاه دیدن کردند که خود نمایانگر هدف گذاری صحیح و دقیق اتحادیه صادرکنندگان برای سرمایه گذاران و علاقه مندان است.

هیات مدیره اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران همواره جهت معرفی بخشهای مختلف صنعت چاپ که امکان صادرات و تولیدات با کیفیت را در الویت برنامه های خود قرار داده است.

: برچسب
1394-07-26 13:36:03 : تاریخ ویرایش
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.