۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

آقای جنتی، اقدامات شما در حوزه چاپ اصولی و ارزشمند است
اتحادیه‌های چاپ سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اقدامات ایشان در حوزه ارتقا صنعت چاپ تقدیر و تشکر کردند.
اتحادیه‌های چاپ سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اقدامات ایشان در حوزه ارتقا صنعت چاپ تقدیر و تشکر کردند.


به گزارش روابط عمومی، اتحادیه‌های اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، صنف چاپخانه‌دارن تهران، صحافان تهران، سازندگان کلیشه و لیتوگراف تهران، انجمن واردکنندگان ماشین آلات صنعت چاپ و بسته‌بندی، انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق، انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران خراسان رضوی، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران قم، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تبریز و اتحادیه صنف چاپخانه‌داران قزوین با ارسال نامه‌ای از علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور اقدامات ارزشمند وی در زمینه ارتقا صنعت چاپ تقدیر و تشکر کردند.
در متن این نامه آمده است:
جناب آقای دکتر جنتی


وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی


سلام علیکم


احتراما، بدینوسیله از همت اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری موفق مسابقات آثار برتر چاپی چهاردهمن جشنواره ملی صنعت چاپ و همچنین از حضور گرانقدر جناب‌عالی در این مراسم تقدیر می‌کنیم.


از آنجا که اقدامات جناعالی را در زمینه ارتقای توانمندی صنت چاپ و نشر و بسته‌بندی کشور ارزشمند و اصولی می‌دانیم، امیدواریم نگاه ویژه شما موجب توسعه روزافزون این صنعت و بازسازی و نوسازی بدنه آن از طریق سیاست‌ها و خط مشی‌های حمایتی شود. بدیهی است توانمندسازی این صنعت با کمک و راهنمایی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند حضور موثر دست‌اندرکاران چاپ و نشر را در تمامی عرصه‌های داخلی و بین‌المللی تضمین نماید و شکوفایی اقتصاد کشور را به ارمغان آورد.


اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1393-12-12 16:18:57 : تاریخ ویرایش
: نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.