۲۰۱۸ Oct ۱۵ - ۱۳۹۷ مهر ۲۳ دوشنبه
>>

  برای حضور در یک بازار بین المللی و تجریه ای بزرگ از شما دعوت می کنیم تا در پنحمین پاویون ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در نمایشگاه جاپ و بسته بندی دبی حضور داشته باشید
اطلاعات بیشتر»»» 77653555-021

دولت باید اهتمام ویژه ای به صادر کنندگان صنعت چاپ داشته باشد
رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به ثبت نام بیش ازده شرکت در سومین پایون ملی صنعت چاپ ایران در نمایشگاه امارات خواستار توجه و حمایت هرچه بیشتر دولت به واحدهای صادراتی شد.

رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به ثبت نام بیش ازده شرکت در سومین پایون ملی صنعت چاپ ایران در نمایشگاه امارات خواستار توجه و حمایت هرچه بیشتر دولت به واحدهای صادراتی شد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، بابک عابدین در این رابطه گفت: با توجه به حضور بزرگا ن صنعت چاپ جهان در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی، حضور و بروز صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، چرا این حضور علاوه بر ارز آوری و صادرات غیر نفتی خواهد شد بلکه باعث معرفی بهینه صنعت چاپ و توانمندی جمهوری اسلامی ایران می شود.

وی با قدردانی از حضور و استقبال شرکت های داخلی گفت: باعث افتخار و مباهات است که اعضای این اتحادیه در شرایط اقتصاد مقاومتی اینچین به بسط و توسعه صادرات غیر نفتی  می اندیشند و به آن کمک می کنند.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ افزود: با توجه محوریت صادرات در اقتصاد و اهمیت توسعه هرچه بیشتر و بهتر صادرات غیرنفتی امید آن می رود که مسئولین دولتی توجه و اهتمام ویژه ای به این طلایه داران عرصه چاپ و بسته بندی نمایند.

نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دبی» از 24 الی 27 فروردین سال آتی در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار می‌شود و علاوه بر پاوین ملی صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران، کشورهای چون آلمان، ایتالیا، مصر، چین و ترکیه نیز در قالب پاویون حضور خواهند داشت.

 


اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1393-11-08 19:38:46 : تاریخ ویرایش
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.