۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

احتمال حضور پاویون ایران در نمایشگاه لیبل اکسپو
بابک عابدینی گفت: در سال‌های گذشته به عنوان هیات تجاری در نمایشگاه لیبل اکسپو بروکسل شرکت کرده‌ایم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم به صورت پاویون در نمایشگاه امسال حاضر شویم.
بابک عابدینی گفت: در سال‌های گذشته به عنوان هیات تجاری در نمایشگاه لیبل اکسپو بروکسل شرکت کرده‌ایم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم به صورت پاویون در نمایشگاه امسال حاضر شویم.

 به گزارش روابط عمومی، رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی صنعت چاپ و بسته‌ بندی ایران اظهار کرد: برای سومین بار متوالی  پاویون ملی صنعت چاپ و بسته‌ب ندی ایران با مدیریت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و تحت نظر سازمان توسعه تجارت در نمایشگاه چاپ دبی حضور خواهد داشت.

وی ادامه داد: فراخوان ثبت نام از چند ماه پیش در سایت اتحادیه زده شده و بخش زیادی از فضا نمایشگاه واگذار شده است اما افرادی که مایل به حضور درنمایشگاه  دبی هستند می‌توانند تا پایان بهمن ماه به اتحادیه مراجعه کنند.

عابدینی در توضیح واحدهای چاپی حاضر در این نمایشگاه گفت: فضای اختصاص داده شد  به پاویون ایران 221 متر است و تا این لحظه 8 واحد چاپی برای حضور در دبی اعلام آمادگی کرده اند. در نمایشگاه «چاپ و بسته بندی دبی» بخش‌های مختلف صنعت چاپ، خدمات و تولیدات خودمان را در این صنعت به همراه خواهیم داشت و از قسمت‌هایی برای تولیدات «فیلم‌های بسته‌بندی»، «ماشین‌آلات پس از چاپ»، «کارتن و ورق»، «امنیتی و هولوگرام»، «چاپ اطلاعات متغیر»، «جعبه و بسته‌بندی‌های کوچک»، «بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر» و «مواد اولیه مصرفی» در «پاویون چاپ و بسته‌بندی ایران»، غرفه خواهیم داشت.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به اهمیت این نمایشگاه اظهار کرد: کشور امارات یک محفل بین المللی است و اکثر کشورهای مطرح دنیا در این کشور نمایندگی دارند به همین دلیل معمولا نمایشگاه‌های این کشور با استقبال خوبی مواجه می‌شود.

وی ادامه داد: آمار بازدیدکنندگان از نمایشگاه دبی هر ساله در حال افزایش است و با توجه به افزایش بازدید کنندگان خارجی این موضوع بیانگر اعتبار بالای این نمایشگاه در منطقه است و انگیزه ای ایجاد می کند تا ما در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم تا توانایی‌های خود را به کشورهای همسایه نشان دهیم.

عابدینی در تشریح نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی بیان داشت: نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دبی» از 24 الی 27 فروردین سال آتی در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار می‌شود و علاوه بر ایران، پاویون کشورهای دیگری مثل آلمان، ایتالیا، مصر، چین و ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

این عضو اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در توضیح دیگر برنامه‌های برون مرزی اتحادیه گفت: از دیگر برنامه‌های ما حضور در نمایشگاه لیبل اکسپو بروکسل است و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا به صورت پاویون در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم زیرا چندین سال است که در این نمایشگاه به صورت هیات تجاری شرکت می‌کنیم و حال وقت آن رسیده که حضوری فعال تر داشته باشیم.

وی ادامه داد: البته در سال‌های گذشته نیز تمام تلاش خود را برای حضوری فعال‌تر انجام دادیم اما متاسفانه شرایط مهیا نشد.

عابدینی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: امیدواریم  با حضور در نمایشگاه‌های صنعت چاپ جهان، زمینه را برای توسعه و پیشرفت صنعت چاپ ایران فراهم کنیم زیرا نمایشگاه‌ها ویترین‌های صنعتی هستند و ما باید توانایی‌های خود را در این نمایشگاه‌ها نشان دهیم.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ : برچسب
1393-11-08 13:33:56 : تاریخ ویرایش
: نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.