۲۰۲۱ Apr ۱۱ - ۱۴۰۰ فروردين ۲۲ يكشنبه
>>

آدرس اتحادیه : تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قایدی، بن بست شکوفه ها ، شماره 2 طبقه دوم واحد 3

تلفکس: هفتادوهفت پنچاه نودوچهار سی و پنچ 77509435

برپایی پاویون صنعت چاپ ایران در نمایشگاه چاپ دُبی
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران از حضور و برپایی پاویون صنعت چاپ ایران در نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دُبی» خبر داد.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران از حضور و برپایی پاویون صنعت چاپ ایران در نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دُبی» خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی، بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا ایران همانند سال‌‌های گذشته در نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دُبی» شرکت خواهد کرد، بیان داشت: پاویون ملی صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران برای سومین بار متوالی در نمایشگاه چاپ دُبی برپا خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دُبی» از 24 الی 27 فروردین در مرکز تجارت جهانی شهر دُبی برگزار می‌شود، اضافه کرد: در برنامه‌های اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، تبلیغات حضور شرکت‌کنندگان را در جراید کشورهای هدف و در سایت، خواهیم داشت.

عابدینی در پاسخ به پرسشی دیگر که در غرفه ایران در چه حوزه‌هایی به ارائه محصولات خواهید پرداخت، ادامه داد: در نمایشگاه «چاپ و بسته بندی دُبی» بخش‌های مختلف صنعت چاپ و خدمات و تولیدات خودمان را در این صنعت به همراه خواهیم داشت و از قسمت‌هایی برای تولیدات «فیلم‌های بسته‌بندی»، «ماشین‌آلات پس از چاپ»، «کارتن و ورق»، «امنیتی و هولوگرام»، «چاپ اطلاعات متغیر»، «جعبه و بسته‌بندی‌های کوچک»، «بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر» و «مواد اولیه مصرفی» در «پاویون چاپ و بسته‌بندی ایران»، غرفه خواهیم داشت.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا وزارت ارشاد برای حضور تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه کمک مالی خواهد کرد، گفت: معتقدم مهمتر از تسهیلات بانکی برای صادرات، حضور واحدهای تولیدی صادراتی در نمایشگاه‌ها و محافل بین‌المللی است تا بتوانند توانمندی و امکانات تولیدی خودشان را معرفی کنند.


عابدینی معتقد است، حضور مستمر و متداوم تولیدکنندگان صنعت چاپ ایران در همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی در توسعه صادرات صنعت چاپ کشور بسیار تأثیرگذار است.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران افزود: تلاش داریم هم از حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم وزارت صنعت، معدن و تجارت یا سازمان توسعه و تجارت، بهره‌مند شویم اما متأسفانه برخی اوقات می‌گویند که شما به نمایشگاه‌ها رفته و بعد از ارائه گزارشی بعضی از هزینه‌ها را پرداخت می‌کنیم که آن هم بسیار ناچیز است، اما این امر در ایجاد انگیزه و امکان حضور برای خیلی از واحدهای صادراتی صنعت چاپ مطلوب نیست چراکه هزینه حضور در این نمایشگاه‌ها با ارزهای خارجی بسیار هزینه‌ور است و این واحدها برای حضور اولیه و جذب کردن قسمتی از بازار هدف نیازمند حمایت ویژه برای معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان است تا در آینده با کسب درآمدهایی از صادرات غیرنفتی بتوانند حضور خودشان را در این نوع نمایشگاه‌ها مستقل داشته باشند.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه «چاپ و بسته‌بندی دُبی» از 24 الی 27 فروردین سال آتی در مرکز تجارت جهانی شهر دُبی برگزار می‌شود.
 

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران : برچسب
1393-11-04 15:33:37 : تاریخ ویرایش
خبرگزرای فارس : نویسنده

نظرات بینندگان

: نام
: ایمیل
: متن پیغام
ورود
کلمه عبور فراموش کرده اید اینجا کلیک کنید
پیوندها
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Copyright © 1392-2013 ipieu.com Corporation. All rights reserved.